Shopping basket

Your basket is empty

View basket
Novinky
Schungite for water.Kits for water purification, for filters, elite Shungit, powder Celý článek
Schungite.Schungite - what is it ?Celý článek
Selenite lamps.Selenite lamps from Maroc.Celý článek

Foto z naší firmy a některých zajímavých lokalit.

 

Už jen 300 metrů a jste u nás.Už jen 300 metrů a jste u nás. Naše prodejní prostory.Naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory.
Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory.
Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory.
Opět naše prodejní prostory.Opět naše prodejní prostory. Šipka ukazuje náš velkoobchodní sklad.Šipka ukazuje náš velkoobchodní sklad. Skladování a expedice v jednom z našich skladů.Skladování a expedice v jednom z našich skladů. Balení a expedice ve firmě.    Balení a vybalování ametystových geod z Brazílie v areálu firmy.Balení a expedice ve firmě. Balení a vybalování ametystových geod z Brazílie v areálu firmy.
Třídění a expedice.    Kamenů na skladě z celého světa máme opravdu hodně.Třídění a expedice. Kamenů na skladě z celého světa máme opravdu hodně. Transport z celého světa. Kameny dovážíme přímo z celého světa.Vykládání ve firmě v ČR ve Dvoře Králové n.L.Transport z celého světa. Kameny dovážíme přímo z celého světa.Vykládání ve firmě v ČR ve Dvoře Králové n.L. Každý měsíc dovážíme container nového zboží, sklady a výběr máme velký.Každý měsíc dovážíme container nového zboží, sklady a výběr máme velký. Surové bloky až 3 tunové onyx-aragonitu v povrchovém lomu v Pákistánu. Z tohoto kamene se vyrábí vázičky,figurky a vše co máme v sekci onyx-aragonitové výrobky.Surové bloky až 3 tunové onyx-aragonitu v povrchovém lomu v Pákistánu. Z tohoto kamene se vyrábí vázičky,figurky a vše co máme v sekci onyx-aragonitové výrobky.
Zásoba onyxu je zatím v Pákistánu velká.Zásoba onyxu je zatím v Pákistánu velká. Achátové doly v Brazílii Celkový pohled na krajinu v okolí Salto do Jacuí, v pozadí lom na acháty. Stát Rio Grande do Sul, Brazílie.Achátové doly v Brazílii Celkový pohled na krajinu v okolí Salto do Jacuí, v pozadí lom na acháty. Stát Rio Grande do Sul, Brazílie. Achátové doly v Brazílii.    Pohled na vytěžené acháty,kde se třídí podle velikostí před transportem a zpracováním. Salto do Jacuí - Rio grande do Sul ,Brazílie.Achátové doly v Brazílii. Pohled na vytěžené acháty,kde se třídí podle velikostí před transportem a zpracováním. Salto do Jacuí - Rio grande do Sul ,Brazílie. Achátové doly v Brazílii.    Pohled do jednoho povrchového dolu na acháty v Brazílii,stát Rio Grande do Sul - Salto do Jacuí.Odtud pochází většina achátů Achátové doly v Brazílii. Pohled do jednoho povrchového dolu na acháty v Brazílii,stát Rio Grande do Sul - Salto do Jacuí.Odtud pochází většina achátů
Achátové doly v Brazílii.    Bydlení na lokalitě "hotel " ,v předu vykopané acháty,připravené na cestu do Čech.Salto do Jacuí - Rio Grande do Sul - Brazílie.Achátové doly v Brazílii. Bydlení na lokalitě "hotel " ,v předu vykopané acháty,připravené na cestu do Čech.Salto do Jacuí - Rio Grande do Sul - Brazílie. Achátové doly v Brazílii. Pohled na sklad vytěžených a roztříděných achátů ,Stát Rio Grande do Sul,Brazílie.Achátové doly v Brazílii. Pohled na sklad vytěžených a roztříděných achátů ,Stát Rio Grande do Sul,Brazílie. Lom na šungit v Karelii v RuskuLom na šungit v Karelii v Rusku Les velkých ametystových geod z Brazílie v našem prodejním skladu.Les velkých ametystových geod z Brazílie v našem prodejním skladu.